1991 Chevrolet Caprice "Lepény"

Kölcsönautó visszajár

  • 2010-ben ünnepeltük Feleségemmel az ötödik házassági évfordulónkat, ennek örömére meglepetés gyanánt az akkori tulajtól kölcsönkaptam az Autót!!!

    Ezúton is örök hálám, Sanyesz!

    Hatalmas volt a boldogságom, Feleségem is örült, én pedig végre kitehettem a hátsó ablakba a közben egyedileg gyártatott kaliforniai rendszámtáblát is!

  • Kisfiam is odáig volt a Nagyvasért, ez volt az utolsó csepp a pohárban:

    Kénytelen voltam konkrétan nekiesni a keresésnek, és Lepény után nézni!

  • Szürkületben lőttem még egy hangulatos, faros képet és tovább böngésztem a mobile.de-t LepényKombik után kutatva.

    A regadó embertelen mértéke miatt viszont kénytelen voltam erről a beszerzési forrásról lemondani, nem volt más hátra, mint a két itthoni eladó LepényKombi:

    az Olds és a Caprice...

    Végül ár-kérdések miatt ez utóbbi mellett döntöttem.

    A Lepény-szerelem története a LepényKombis garázs-részben tovább követhető!

Hozzászólások

Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

A lap tetejére