Komárom 2009.

Jó nézegetést mindenkinek. Köszönöm Robinak, hogy mindenhova beengedett fotózni. Kiemelkedő buli volt. Táborok, autók, felvonulás, gumifüst és konvojozás Komáromba és vissza időrendben Buickbanditól.


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére