Jó nézegetést mindenkinek. Köszönöm Robinak, hogy mindenhova beengedett fotózni. Kiemelkedő buli volt. Táborok, autók, felvonulás, gumifüst és konvojozás Komáromba és vissza időrendben Buickbanditól.
2012. augusztus 20. 0
2009. augusztus 21. 2
2012. augusztus 13. 0
2012. augusztus 13. 0
2014. szeptember 8. 0


Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!