Sziasztok!
A történet ott kezdődik, hogy egy éves koromban édesapám vásárolt egy sárga ‘83-as Camarot. Szinte abban az autóban nőttem fel, imádtam. A képen látható kocsi az, illetve én. Az autó eladását követően elhatároztam, hogy nekem is lesz egy! Hát lett, más évjárat, más felszereltség. Jobban hozzám illő autót nem választhattam volna.









Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!