1999 Ford Explorer

Explorer

  • Sziasztok, régóta nézegettem már az Explorikat, most sikerült birtokon belül tudni, eddig jól kijövünk egymással én megadok neki mindent amit kér, Ő pedig vigyáz ránk nagyon.

Hozzászólások

  1. euromaci  - 2009. május 11. 20:28

    Szép az autód, az egyik kedvencem, sok balesetmentes kilómétert.


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére