1999 Pontiac 6000 WS6

6000

  • Ma hoztam haza TTamáséktól:) Nitrot még nem próbáltam, de TTamás megmutatta milyen:):):) Hétvégén lemosom, lesz még kép:) 2008 óta először újra V8!!!!!

  • kipróbáltam a nitrót... Nagyon állat:)

  • Egyébként nitró nélkül is állat, volt már 4th genem '93-as LT1-es automata, aztán LT1 383 stroker kézivel, hát az LS1 minden tuning nélkül odaveri a tuningolt LT1-est is... :)

  • Nem gyári:) A tárcsa is lyuggatott, bordázott, a nyereg meg jóval nagyobb, mint a gyári:)

  • Tiszta szép, rajta a Madár5.0 féle hibátlan gyönyörű felnik:)

  • Hátra 315/35 R17 Michelin gumák kerültek a 275/40-esek helyett:)

  • Azóta úgy kipróbáltam a Nitrot, hogy sikerült megfőzni a hengerfejtömítést:( Ismét TTamáséknál a Madárka...

  • Update! Semmi baja a hengerfejtömítésnek:) A széthullott termosztátot kellett cserélni, itthon a kicsike:)Egy vonással a közép alatt "odaragadt" a mutató, semennyire nem melegszik!!! Örülök eléggé!!!!

  • Forgalomba helyezve (már tavaly, csak lassú vagyok:)

  • Eladva!

Hozzászólások

Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

A lap tetejére