FIA GT futam - Hungaroring 2009.08.30

Imre barátom jóvoltából (innen is köszönöm neki) készült egy-két kép az FIA GT magyarországi futamáról, amiből kiválogattam az USA autós vonatkozású képeket - és nem csak Corvette, de azért javarészt az! :-)


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére