
Vurdon minitali
Sokan összegyűltünk, határon túli barátaink is szép számban érkeztek. Pestről és Veszprém felől is jöttünk. Ez már nem is minitali.
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
V. Vurdon minitali Győr 2010.08.28
2010. augusztus 29. 4
-
Vurdon Mini-találkozó 2010 09 25
2010. szeptember 25. 5
-
Lurdy 2010
2010. május 13. 0
-
Szeged minitali - 2010.11.20
2010. november 21. 0


















Hozzászólások
Na már nagyon vártam, hogy feltedd a képeket !!! De kibaszott jók lettek !!! :))) A babérjaimra akarsz törni ??? :)))