Kőrözés a pályán majdnem, jó időben: oda és visszafelé is esett de csak kicsit. Aki otthon maradt nagyot hibázott; főleg a sportkocsi tulajok. Ráadásul szokásomhoz híven most is minden ingyen volt: belépés, kaja-pia + még csajok is voltak :)
2014. május 3. 0
2008. június 15. 0
2012. május 27. 2
2011. május 5. 4
2010. május 18. 5


Hozzászólások
Fél 5 kor tudtam csak indulni, de Dabasnál már szemben jöttek a V8-ak. Megfordultam és mentem utánuk, Booo-nál bandáztunk. Kár, hogy lemaradtam.
Köszönjük a lehetőséget! nagyszerű volt,és jók lettek a képek:)