NaNo garázsa

  • Üdv!
    Jelenleg 1 autó áll a virtuális garázsomban.Tervben még nincs még egy vásárlása.Inkább ennek az egynek szeretnék szerető gazdija lenni és ha lesz rá lehetőségem egy teljes felújítást eszközölni rajta.Bár nem egy elveszett autó,de vannak rajta apróbb hibák.
    Utána meglátjuk,hogy még bevállalok még egyet....aztán még egyet...

A garázsban parkoló autók


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére