PallMall garázsa

  • Nagy Amerikai AUTO imádó vagyok!
    Bár néha nehézségekbe ütközöm!
    De ennek elenére IMÁDNI VALÓ GÉPEK!

  • Sok vas átment már a kezem alat de eddig ez a kocsi maradt a kedvenc!
    Mit a méretei mint a fogyasztása bejőtt nekem!
    (Lehet hogy csak azért mert be fér az egész család?)
    Minden esetre is 3.8 literjéhez képest nagyon kedvező a fogyasztás!

A garázsban parkoló autók


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére