1967 Ford Mustang Lovam

Nézz vissza később, ez a felhasználó még nem írt az autójáról!

Hozzászólások

  1. tonto  - 2007. április 23. 18:12

    Jöjjenek azok a képek
    Szia

  2. atika  - 2007. április 23. 20:05

    gratula! ha ez btényleg a tiéd akkor minden elismerésem....végre egy normális mustangmen...

  3. tacsesz47  - 2007. április 23. 22:42

    Igen! Az enyém! Köszi! Üdv!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére