1988 Chevrolet Van Beauville

Nézz vissza később, ez a felhasználó még nem írt az autójáról!

Hozzászólások

  1. Sztraki  - 2015. március 26. 23:50

    Láthattam ma a vasat négy óra felé szemből jönni Debrecenben? :)

  2. bellaaqe  - 2015. április 14. 09:19

    Igen,minden nap Debrecenben vagyok vele.


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére