Az időpont nem volt túl szerencsés, (Dunaújváros miatt), de azért sikerült összehozni egy mini találkozót! Mégegyszer köszönet a résztvevőknek! Külön látványosság volt a gyönyörű Caddy, és Kaldy Peti Novája! Köszönjük!
2009. május 22. 0
2013. október 14. 0
2010. június 13. 2
2010. június 28. 0
2009. augusztus 14. 3


Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!