CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
2013.Komárom
2013. augusztus 28. 0
-
2008 Komáromi gumifüst
2008. augusztus 3. 3
-
Egy csepp Amerika :)
2011. augusztus 11. 0
-
NAAF-Komárom 2012
2012. augusztus 12. 2












Hozzászólások
Katonai Chevys képek jók köszi :)
Ez természetes hogy nagyon király az amcsi tali itt komáromban.Én egyet sem hagytam ki még eddig .Inkább nem mentem dolgozni.
Köszi a képet (Sebring Convertible) megtaláltam az én vasam is.Nem sok kép készült róla de itt megvan.Thx!