
A két Galaxie és a Newport (Debrecen 2010.04.03)
Tartottunk egy rögtönzött kis fotózást a debreceni találkozón.
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
1. Ford Cruising Pályanap Kakucsring
2012. június 1. 0
-
VII.FORD MAJÁLIS!
2012. június 13. 0
-
Szlovák Ford Mustang találkozó
2010. augusztus 3. 2
-
Chip Foose Ford '34 Coupe Street Rod
2011. július 27. 1











Hozzászólások
EZ A HAROM AUTO VOLT CSAK !
:D Dehogy ÉD CSak össze álltak hármasban a végén. Körülbelül 45-50 Autó volt!
Nézz szét itt!
Http:\\usatalidebrecen.atw.hu
Keresd a képekrészleget és hjobboldalt 6. találkozó és a zöld kockára klikk.
ÜDV!!!
megvan köszi !