
1974 Ford Mustang II - Earche új autója :-))
Végre elérkezett a várva várt nap, és elhozhattuk Earche barátnőm "új" autóját. Örülök, hogy részesei lehettünk eme nagy napnak. :-)))
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
VII.FORD MAJÁLIS!
2012. június 13. 0
-
Exhaustes & Manifolds Parts
2010. július 2. 0
-
Esküvői vásár, Kongresszusi Kp. 2009
2009. január 23. 5
-
Szlovák Ford Mustang találkozó
2010. augusztus 3. 2


















Hozzászólások
szépató,jóató ! Gratulaaa!
Gratulálok!Nagyon szép vasat vettél!Sok boldog autókázást kívánok!:)
Nagyon szép!Kellemes autókázást vele!
Gyonyoru...Jo Utat!
Ircsi!gratula a kocsihoz,nagyon szép :)
Szép az autó!Van a kerékagytakaróba való négy szép emblémám. Ha érdekel olcsón odaadom!