
Pontiac "mikrotali" 2010. 06. 23.
Egy '69-es Grand Prix és egy '68-as Executive közös fotózása heverészés és némi doromboltatás közben az öregebb érkezése alkalmából...
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
2010. március 27. - Kiskunlacháza gyorsulási verseny
2010. március 28. 1
-
2010. NAAF, Komárom
2010. augusztus 9. 5
-
2010. szeptember 4. BudapestV8
2010. szeptember 10. 0
-











Hozzászólások
Yeah, yeah, baby, yeah!!!
Gyönyörűek!
A '68-as hátsó lámpája elég jó.
Köszönjük Zola!
Igen, a "kifli lámpa" elég ütős :) De szerencsére nem csak emiatt nehezen felejthető a forma. ...és persze nem csak emiatt forgolódtam sokat álmatlanul az utóbbi hetekben :D
Többet majd a garázsomban (talán e hét végén...)