2010. NAAF, Komárom

Nos, az idein is túl vagyunk... Remek találkozó volt; szép autók, jó arcok. Persze az időjárás (megint) hármas alá. Szerencsére a hangulatot ez cseppet sem befolyásolta.:) Helyettem inkább beszéljenek a képek! ;-)


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére