CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
Agárdi rocendroll buli
2011. július 10. 0
-
3rdgen találkozó Lurdy 2011.10.22.
2011. október 22. 1
-
2011 NAAF Komárom
2011. augusztus 8. 0
-
5th Anniversary Lurdy
2011. augusztus 12. 0



















Hozzászólások
Kedves Cry barátom,egyre mesteribben forgatod a géped:) a LUAZ -os fotókért külön köszönet , nagyon szép fotók!
Nagyon parádés képek! ;-)
nagyon ott vannak a képeid testvér !!! :)))
Zsírpatika jók a fotók!:))
Nagyon beletaláltál megint. Még a mocskos cowboyról is jó képet tudtál lőni! hihetetlen! Még fotózz!