FIA European Finals 2012, Santa Pod Raceway, Anglia

Akit érdekel a profi drag versenyzés, de nincs lehetősége az Államokba kiutazni, annak melegen ajánlom az angliai Santa Pod versenypályát! 2012. szept. 10-én először kóstoltam bele egy dragverseny hangulatába, de valószínűleg nem utoljára. Pont az EU döntőt sikerült elcsípni, a pályaszárítóra szerencsére nem volt szükség a kellemes 28 fokos napsütésben. Az élmény -amikor 400 km/h célvonalival húz el karnyújtásnyira 2 x 7000 LE- leírhatatlan, leginkább olyan, mintha hasba rúgnák az embert miközben csavarhúzót forgatnak a fülében. Át kell élni. Kép, videó édeskevés...


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére