OT Sokadalom

2010 április 17-én gyönyörű, felhőmentes tavaszi napon rendezték meg az OT Sokadalom nevet viselő rendezvényt. Budapasten 5 ponton találkoztak a régi autók és aki mindet végigjárta (mint én) az ajándékként egy tiszteletjegyet kapott a Közlekedési Múzeumba. Ettől függetlenül is érdemes volt körbeautózni a várost mert rengeteg szép autóval találkozhattunk. Köztük itt van a tengerentúli felhozatal:


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére